Skargi

Procedura przyjmowania i rozpatrywania skarg i wniosków w Straży Miejskiej Wrocławia odbywa się zgodnie z przepisami Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie organizacji przyjmowania i rozpatrywania skarg i wniosków (Dz. U.2002, nr 5, poz. 46). Skargi i wnioski mogą być wnoszone pisemnie, za pomocą telefaksu, poczty elektronicznej, a także ustnie do protokołu. Skargi i wnioski niezawierające imienia i nazwiska (nazwy) oraz adresu wnoszącego pozostawia się bez rozpoznania. 

Zadania z zakresu przyjmowania i rozpatrywania skarg i wniosków realizują wyznaczeni funkcjonariusze Referatu Kontroli, Skarg i Analiz, w Komendzie Straży Miejskiej Wrocławia, przy ul. Gwarnej 5/7, pok. nr 31 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30, w środy do 17.30).

Skargi i wnioski należy kierować na adres: Straż Miejska Wrocławia, ul. Gwarna 5/7, 50-001 Wrocław, faksem, na nr 71 347 16 34 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

 Infolinia U.M
 Informator
 Rozkład jazdy
 Mapy