Kacza Wyspa

Nasze miasto to miejsce niezwykłe, jedyne w swoim rodzaju, połączenie nowoczesności i zabytków, lądu, zieleni i wody - miasto ze wspaniałą przeszłością i wielką perspektywą na przyszłość. Przybyło nam nowe „magiczne miejsce” – Wyspa Daliowa z rzeźbą Oskara Zięty - Nawa oraz mała niespodzianka”…

Zapewne zauroczona tym miejscem kacza mama, wybrała je na zbudowanie gniazda i złożenie jaj. Strażnicy miejscy pełni troski o kaczą rodzinę, wygrodzili to miejsce taśmami ostrzegawczymi. Okres wylęgu piskląt z jaj może trochę potrwać, dlatego też prosimy wszystkich o pomoc w opiece nad „naszymi wrocławskimi” kaczkami. Oczywiście strażnicy będą odwiedzać to miejsce często i pilnować, żeby taśma ostrzegawcza była widoczna, ale też zwracamy się z prośbą do wszystkich, o szczególnie ostrożne zachowanie się w tym miejscu (nie płoszenie, nie wolno dotykać jaj) i co szczególnie ważne nie dopuszczanie w pobliże psów.

Mamy nadzieję, że wspólnie z państwem, uda nam się uratować „nasze kaczuszki”, co będzie kolejnym przykładem na możliwą koegzystencję na obszarze miasta ludzi i zwierząt.

1. KACZKA

2. KACZKA

3. KACZKA

4. KACZKA

WF

 

 

 Infolinia U.M
 Informator
 Rozkład jazdy
 Mapy