Podziękowania dla Straży Miejskiej Wrocławia

Dziękujemy za słowa uznania, które otrzymaliśmy od Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedeszkolnego nr 2 i Publicznego Przedszkola "Przy Stadionie" we Wrocławiu, Zarządu Województwa Dolnośląskiego i Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Nysa, Prezes Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci za naszą pracę oraz zaangażowanie.

"W imieniu własnym i całej społeczności szkolnej serdecznie dziękuję za zrozumienie potrzeb, okazaną życzliwość i pomoc w zorganizowaniu Jubileuszowego Festynu Osiedlowego 2017. Państwa obecność dała poczucie bezpieczeństwa zarówno organizatorom, jak i uczestnikom imprezy, zapewniła pozytywne przeżycia dzieciom biorącym udział w zabawie, jak również pozwoliła urozmaicić przygotowane przez nas atrakcje. Jednocześnie żywię nadzieję, że nasza wpsółpraca będzie kontynuowana w kolejnych latach.".

"(...) za aktywne wsparcie Festynu Rodzinnego. Dzięki zaangażowaniu Straży Miejskiej nasza impreza ponownie zyskała atrakcyjną formę. Nasze przedszkolaki miały możliwość poznania samochodu jakiego używa Straż Miejska oraz zapoznania się z patrolem konnym. Uśmiechy na twarzach dzieci były najlepszym dowodem zadowolenia i dobrej zabawy. Dziękujemy za pomoc, życzliwość, zrozumienie i ofiarność.".

"(...) za pomoc w organizacji FINAŁ XIII Konkursu Bezpieczeństwa Zarządu Województwa Dolnośląskiego i Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Nysa UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ Honorowy Patronat Małżonki Prezydenta RP Pani AGATY KORNHAUSER-DUDY.".

"(...) za udział oraz pomoc w organizacji IV edycji Wrocławskiego Biegu Sponsorowanego 2017. Zorganizowane i prowadzone przez Państwa stoisko uświetniło imprezę i cieszyło się zainteresowaniem uczestników biegu. Gratulujemy sportowego ducha i otwartego serca biegającym strażnikom. Dziękujemy za pomoc chorym dzieciom. Pozyskane w biegu środki finansowe przeznaczymy w całości na zakup materiałów medycznych dla naszych podopiecznych z Dolnego Śląska. Dziękujemy!.".

1. SMW

2. SMW

3. SMW

4. SMW

S

 

 

 Infolinia U.M
 Informator
 Rozkład jazdy
 Mapy