W SŁUŻBIE SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ

LICYTACJA WCIĄŻ TRWA – zapraszamy ! (czytaj dalej)

 

UWAGA: możemy uczestniczyć w licytacji z której dochód zostanie przekazany na WOŚP:

 

 

 

  1. MINIRATOWNIK:https://allegro.pl/oferta/miniratownik-szkolenie-z-pierwszej-pomocy-8843713705?utm_medium=app_share&utm_source=facebook&fbclid=IwAR2cw5VMfPCXPTREL3JSwdmjQGdkirk4eXv8HD1LYyn8btpNwMrWLQVGAOY
  2. DZIEŃ ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ WROCŁAWIA: https://allegro.pl/oferta/dzien-ze-straza-miejska-wroclawia-8845646277?utm_medium=app_share&utm_source=facebook&fbclid=IwAR1KBuH3jsusmRIEOI3NGnVUts2ZQz0e-yqi7NHnqp8nkZcLS5wk9Knejag

 

  • Straż Miejska Wrocławia  zaprasza na aukcję zajęć z pierwszej pomocy dla najmłodszych – MiniRatownik.

MiniRatownik jest najpopularniejszym programem edukacyjnym, realizowanym przez wrocławską Straż Miejską. Program ma na celu nauczenie najmłodszych zachowania w sytuacjach niebezpiecznych, numerów alarmowych do poszczególnych służb oraz, co najważniejsze, zachowania się w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje pomocy.

         Dzieci mogą ćwiczyć na specjalnych fantomach resuscytację, mogą zapoznać się z zasadami działania defibrylatora AED. Nauka udzielania pierwszej pomocy jest bardzo ważna i istotne jest, żeby już najmłodsi nabywali praktycznej umiejętności oraz oswajali się z ideą pomagania. Przykładów ratowania życia przez dzieci nie brakuje.

 

Termin i miejsce zajęć do uzgodnienia telefonicznie pod nr 502810968

Cena wywoławcza 100 zł. (grupa do 25 osób, wiek 3-10 lat).

 

  • Straż Miejska Wrocławia zaprasza na aukcję pt. „Dzień ze Strażą Miejską”

Zwycięzcy gwarantujemy zwiedzanie nowej siedziby Straży Miejskiej Wrocławia, krótkie spotkanie z Komendantem w jego gabinecie z możliwością zajęcia miejsca w jego fotelu oraz uwiecznienia tego na fotografii. W trakcie zwiedzania zaprezentujemy sprzęt, z którego na co dzień korzystają strażnicy, w szczególności: radiowozy, drony, blokady, zadymiarkę, fotopułapkę, analizator spalin.

         „Dzień ze Strażą Miejską” uatrakcyjnią krótkimi pokazami patrol konny, animal patrol, eko patrol, a ponadto możliwe będzie skorzystanie z profilaktycznych zajęć edukacyjnych dotyczących bezpieczeństwa. Na zakończenie spotkania przewidziany jest krótki konkurs z nagrodami. Niespodzianką będzie spotkanie z wielokrotnym mistrzem Polski w boksie, Maciejem Zeganem.

         Zwycięzca aukcji „Dnia ze Strażą Miejską” może skorzystać z powyższych atrakcji indywidualnie bądź w grupie max 25 os. Wygraną można również przekazać wybranej przez siebie placówce oświatowej znajdującej się na terenie Wrocławia.

 

Termin realizacji do uzgodnienia telefonicznie pod numerem telefonu 502810968

Cena wywoławcza 500 zł.

 

więcej informacji o WOŚP we Wrocławiu: https://www.wroclaw.pl/28-final-wosp-we-wroclawiu-program

 

wf