W SŁUŻBIE SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ

DZIEŃ DZIECKA NA STADIONIE WROCŁAW !!!

 

Do wspólnej zabawy i edukacji zapraszamy wszystkie dzieci wraz z całymi rodzinami już 26 maja (niedziela) w godzinach 10.00 – 16.00.

Podczas Dnia Dziecka na Stadionie Wrocław edukację połączymy z zabawą i atrakcjami dla dzieci!

Edukacja i zabawa:
Straż Miejska Wrocławia, Straż Pożarna, Policja, Służba Więzienna, Służby Ratunkowe, warsztaty

z pierwszej pomocy, zachowanie bezpieczeństwa na drogach, symulator zderzeń, alkogogle

Rozrywka i atrakcje:

scena z animacjami i konkursami, 3000 mkw zabawy w miasteczku rekreacji Rekman, dmuchańce, miasteczko rodzinne, animacje dla dzieci od Areny Gigantów(atrakcja płatna), Strefa atrakcji
z Aquaparkiem, eksperymenty i maskotka Hydropolis, mini świat Kolejkowa, gry z NC+, stoisko edukacyjno-ekologiczne z grami i zabawami od Ekolandii i Ekosystemu, przejażdżki i zdjęcia z kucykami – Stajnia pod Topolami, Pokaz i warsztaty z zumby z Adrianną Hordyj, gokarty z Torem Kartingowym Le Mans, stoisko fitness od Fun Fit II, symulatory, warsztaty z bezpieczeństwa na drodze od Play Max Events, fotobudka od Fotomobile, food trucki, I wiele innych atrakcji. Dodatkowo w tym dniu bezpłatnie dostępny będzie taras widokowy stadionu. Wejście z poziomu trybuny C.

Część edukacyjną zapewnią: Straż Miejska, Straż Pożarna, Policja, Służby Ratunkowe, Służba Więzienna, WORD

Atrakcje zapewnią: Arena Gigantów – Miasteczko Rodzinne, Tor Kartingowy Le Mans, Aquapark Wrocław, Kolejkowo, Rekman, Stajnia Pod Topolami, Hydropolis,  ZOO Wrocław, Ekosystem, Ekolandia, Fotobudka Fotomobile, Dream Jump, NC+.

 

Godziny: 10.00 – 16.00
Miejsce: Esplanada oraz tereny zielone stadionu
Wejście: bramy ul. Lotnicza i Królewiecka
Parkingi: ul. Lotnicza, Królewiecka
Wstęp i parkingi: BEZPŁATNE

 

Podczas wydarzenia dostępna będzie strefa cateringowa z food truckami. Impreza organizowana jest na terenie esplanady i terenach zielonych stadionu. Koce i piknikowa atmosfera mile widziane!

dodatkowe informacje: http://stadionwroclaw.pl/2-edycja-dnia-dziecka-na-stadionie-wroclaw-pod-haslem-bezpieczne-wakacje-26-05/

wf